kriolipoliza

Jak działa Kriolipoliza 3D CONTOUR

Kriolipoliza to zabieg z wykorzystaniem niskich temperatur działających bezpośrednio na warstwę komórek tłuszczowych. Głowica zasysa fałd skóry i chłodzi obszar zabiegowy powodując rozpad komórek tłuszczowych bez uszkodzenia tkanek otaczających. 


Kriolipoliza to rewolucja w kwestiach odchudzania. Jest to nieinwazyjna metoda, która skutecznie redukuje tkankę tłuszczową poprzez jej miejscowe zamrażanie. Jak wykazały badania, podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na działanie zimna niż tkanki, które je otaczają. Co to oznacza w praktyce? Niska temperatura, która dociera wprost do adipocytów prowadzi do ich uszkodzenia. Taki rozpad komórek tłuszczowych nazywany jest lipolizą. Co ważne kriolipoliza jest stosowana miejscowo. Za pomocą specjalnych głowic przykładanych do konkretnej partii ciała, miejscowe działanie zapewnia pełną ochronę pozostałych tkanek. Zabieg możemy stosować praktycznie na wszystkie części ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona. Dzięki ustawieniom temperatury, możemy dostosować intensywność zabiegu indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od budowy ciała i oczekiwanych efektów.

Kriolipoliza 3D CONTOUR – obszary zabiegowe

Modelowanie ciała

Do obszaru zabiegowego należą głównie okolice brzucha, talii, bioder, pleców, ramion, ud, pośladków, łydek oraz kolan. Urządzenie pozwala na modelowanie najbardziej problematycznych partii na ciele.

Poprawa jędrności skóry

Zabiegi z wykorzystaniem Kriolipolizy 3D CONTOUR wpływają korzystnie na kondycję skóry, jej elastyczność i młody wygląd. Dzięki Kriolipolizie 3D CONTOUR możliwe jest ujędrnienie ciała, w szczególności w okolicach ud, pośladków i brzucha.
Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.