BioOXY Infusion


Zabieg infuzji tlenowej
polega na wtłaczaniu za pomocą skoncentrowanego czystego tlenu substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – składniki aktywne mogą różnić się w zależności od potrzeb skóry. Najczęściej stosowane to - kwas hialuronowy, tripeptydy, komórki macierzyste,ampułki do infuzji tlenowej.
W zależności od zastosowanych ampułek infuzja tlenowa może mieć działanie nawilżające, przeciwstarzeniowe, poprawiające koloryt skóry, łagodzące trądzik i stany zapalne, poprawiające jędrność skóry. Tlen działa także odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Już po pierwszym zabiegu skóra jest jędrna, miękka i przyjemna w dotyku a zmarszczki mniej widoczne.
Zabieg BioOxyInfusion wykorzystuje najbardziej naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik, jakim jest tlen. Zastosowanie terapii możliwe jest u każdego pacjenta bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Zabiegi z bioinfuzji tlenowej w sposób nieinwazyjny mogą napiąć i zregenerować skórę oraz zniwelować niedoskonałości.

Rytuały kosmetyczne z wykorzystaniem autorskich zabiegów z bio infuzji tlenowej są innowacyjnym i profesjonalnym podejściem do pielęgnacji twarzy, dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej metody wtłaczania w głębokie warstwy skóry silnie skoncentrowanych składników aktywnych.
Autorskie zabiegi BioOxy Infusion marki M`onduniq to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci różnych koktajli zabiegowych (koktajle dedykowane różnym typom skór) z wykorzystaniem głowicy Oxy Massage i Air Oxy Injection gdzie nośnikiem jest tlen w różnym jego stężeniu. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.

Wskazania:
+ skóra z występującymi przebarwieniami oraz bliznami;
+ skóra wrażliwa, naczyniowa i hypoalergiczna,
+ skóra trądzikowa oraz wymagająca odbudowy i regeneracji


MASAŻ DERMOTLENOWY
Innowacyjny zabieg Komórkowej BioOxy Infusion to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage, którą wykonuje się autorski 15 minutowy masaż „dermotlenowy”. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermo kosmetycznym zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Proponowane zbiegi:
 + dla skór z niedoskonałościami, trądzikiem oraz pozbawionych blasku i z bliznami;
+ dla skór naczyniowych, wrażliwych i hypoalergicznych;
+ dla skór wymagających liftingu, regeneracji i odbudowy oraz po zabiegach medycyny estetycznej;
+ o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym;
+ dla skór wymagających odbudowy i regeneracji dodatkowo dostarczający witaminy
+ dla skór wrażliwych, naczyniowych i hypoalergicznych
+ dla skór wymagających odbudowy i regeneracji oraz mocno trądzikowych.

SKIN OXY BAR
Skin OXY Bar to estetyczna terapia wspomagająca organizm czystym tlenem. Jest to zabieg dotleniający.

Zabieg wspomaga:
układ oddechowy (dotlenienie, katar itp.),
układ neurologiczny (bezsenność, migrena),
układ krwionośny (dotlenienie),
metabolizm (poprawa mikrokrążenia, wzmocnienie odporności) .

Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.