Gen Factor

Gen Factor

Bioinżynieria w służbie skóry doskonałej

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry.
Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA.
Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego.
Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy itp.
Twórcami przełomowych receptur jest grupa 14 polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, specjalisty w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały wysoką skuteczność preparatu.

W składzie żelu Gen Factor znajdują się izolowane proteiny takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również peptydy, enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych. Terapia Gen Factor polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. Wykazuje szerokie zastosowanie przy użyciu profilowanej aparatury oraz terapii łączonych.

Efekty zabiegu:
- zagęszczenie skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu o ponad 20%,
- spłycenie blizn i rozstępów,
- zmniejszenie przebarwień,
- regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estet.,
- działania łagodzące w stanach zapalnych, egzemie, łuszczycy i zmianach trądzikowych,
- działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne,
- normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,
- łagodzenie stanów alergicznych,
- stymulacja układu odpornościowego skóry,
- stymulowanie ekspresji genów.

Warunkiem sukcesu terapii jest ścisłe przestrzeganie zaleceń pozabiegowych oraz pielęgnacja domowa wyłącznie zalecona przez kosmetologa!

Przeciwwskazania:
- ciąża i karmienie piersią,
- choroby autoimmunologiczne,
- niewyrównana cukrzyca,
- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia.

Częstotliwość zabiegu:
Zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością: w terapii trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni, w terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.


CENNIK


Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.