Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna


TOKSYNA BOTULINOWA JAKO ,,WYGŁADZACZ " ZMARSZCZEK

Wiele zmarszczek twarzy powstaje w wyniku nadmiernej aktywności mięśni mimicznych, których często uważamy nieświadomie.
Takie zmarszczki można korygować zabiegami z użyciem toksyny botulinowej.
W czasie tych zabiegów najmniejsze dawki substancji czynnej wstrzykiwane są w ściśle określone miejsca danego mięśnia i tam w następnych tygodniach powodują jego rozluźnienie.


TOKSYNA BOTULINOWA JAKO ,,ANTYPERSPIRANT "

Niektórzy ludzie skarżą się na ciągłe pocenie się dłoni albo nadmierne pocenie się pod pachami.
W przekazywaniu bodźców w gruczołach potowych również uczestniczy acetylocholina, dlatego zastrzyk z toksyny botulinowej - blokując uwalnianie czynnika przenoszącego - prowadzi do długotrwałego (w czasie od 6 do 12 miesięcy) zmniejszenia wydzielania potu.

KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY
pomoc dla obwisłej skóry - przywrócenie utraconej objętości
Bruzdy i zmarszczki są typowymi oznakami starzenia się, które w miarę upływu czasu pojawiają się na powierzchni skóry. Można je skutecznie zmniejszyć za pomocą preparatów wypełniających. Głębsze warstwy skóry stopniowo tracą tkankę podporową i objętość, co powoduje, że pod wpływem grawitacji skóra staje się obwisła. Ten proces może widocznie zmienić kształt i profil twarzy, a zwłaszcza wygląd podbródka i policzków. Aby temu zaradzić, stosuje się specjalny preparat wolumetryczny, który lagodnie unosi/liftinguje policzki i podbródek, dając subtelne i długotrwałe efekty.

CENNIK
Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.