Infinite RF

Innowacyjna radiofrekwencja mikroigłowa 
to jeden z najlepszych zabiegów stosowanych w kosmetologii estetycznej. To skuteczny lifting twarzy i ciała. Połączenie radiofrekwencji z mikronakłuwaniem, nadaje się idealnie przy zabiegach odmładzających i odbudowujących skórę. 
 Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa ma szeroki wachlarz zabiegowy. Możemy wykonać głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha. Zabieg świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn i rozstępów. 
 Dobre rezultaty możemy otrzymać w przypadku usuwania blizn potrądzikowych. Zabieg poprawia gęstość skóry, odżywia ją, poprawia koloryt i strukturę, wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji.
 Efekty zabiegów są bardzo szybko zauważalne. Znaczna poprawa widoczna jest już nawet po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość zabiegów uzależniona jest od wskazań po wcześniejszej konsultacji. Kolejne zabiegi wykonujemy w odstępach co jeden miesiąc.
Zasada Działania 
Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu wymiennych (jednorazowych dla każdego klienta) kartridży z izolowanymi mikrokryształowymi igłami pokrytymi złotą membraną o regulowanej długości: od 0,2 mm do 3,5 mm. 
 To innowacyjny zabieg, łączący jednocześnie działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry, tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe za pomocą mikroigieł niewielkie uszkodzenia aktywują procesy zapalne, a następnie stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny. W miejscu naruszonej tkanki powstaje nowa – młoda i jędrna skóra posiadająca prawidłową budowę. 
 Mikroigły przesyłają falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, kontrolowaną elektronicznie przez urządzenie, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur. 
Dzięki izolowanym po długości mikroigłom energia fali radiowej emitowana jest jedynie z tzw. guzka mikrokrystalicznego. Zapewnia to brak podgrzania tkanek na powierzchni skóry, a jedynie w jej głębokich partiach. Taka emisja fali pozwala zachować większą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. 
 W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny. 
 Po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Dochodzi do powstawiania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość skóry. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

Wskazania

⦁ wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi i dekoltu;
⦁ utrata owalu twarzy, opadające policzki i tzw. chomiki;
⦁ skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała (ramiona, biust, uda, pośladki, brzuch – zwłaszcza po ciąży lub intensywnym odchudzaniu);
⦁ powiększone pory;
⦁ skóra z przebarwieniami;
⦁ widoczne zmarszczki mimiczne;
⦁ występowanie blizn potrądzikowych;
⦁ skóra z widocznymi niedoskonałościami;
⦁ blizny i rozstępy;
⦁ cellulit;
⦁ leczenie nadpotliwości.

Spodziewane efekty zabiegowe 

poprawa jędrności i elastyczności skóry; 
⦁ zmniejszenie widoczności zmarszczek w czasie; 
⦁ poprawa kolorytu skóry; 
⦁ redukcja blizn potrądzikowych; 
⦁ zwężenie porów i poprawa kondycji skóry, 
⦁ odmłodzenie i lifting; 
⦁ redukcja nadpotliwości; 
⦁ widoczna redukcja blizn i rozstępów; 
⦁ likwidacja cieni i obrzęków pod oczami; 
⦁ usuwanie przebarwień i plam; 
⦁ działanie termo koagulacyjne; 
⦁ szybki proces gojenia; 
⦁ efekty widoczne po pierwszym zabiegu.
Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.